Alma jednym z najemców w Dekadzie Kraków!

Dekada Kraków będzie sklepem typu convenience, przeznaczonym do szybkich zakupów dla zapracowanych, żyjących w pośpiechu klientów. Okoliczni mieszkańcy powinni chętnie i często korzystać ze sklepu, kupując w nim często artykuły pierwszej potrzeby. Najnowszym najemcą, który zapowiedział obecność w Dekadzie Kraków są delikatesy Alma. Na potrzeby tej polskiej sieci przeznaczono aż 1310 metrów kwadratowych powierzchni. Różnorodna oferta Almy w pełni wpisuje się w plan działania Dekady, a dodatkowo wykazuje się bardzo dużą jakością dostępnego asortymentu.

Dekada Kraków może poszczycić się dużym zainteresowaniem sieci handlowych, czego dowodem jest fakt, że połowa powierzchni już znalazła swoich nabywców. Drugą co do wielkości siecią znajdującą się w obiekcie będzie popularna drogeria Rossmann, co na pewno stanowi dużą korzyść dla mieszkańców Kurdwanowa.

Dekada Kraków znajduje się przy ulicy Stojałowskiego a jej powierzchnia najmu wynosi 3,5 tys. GLA. Ponadto przy Galerii powstanie parking na 100 pojazdów. Termin oddania budynku do użytku to jesień 2012 roku.

Deweloperem odpowiedzialnym za opiekę nad projektem jest dawna grupa Foren, najbardziej znana pod tą właśnie nazwą. Zasłynęła ona licznymi projektami centrum handlowo-usługowych zlokalizowanych w całej Polsce.